فماک
ماداکتو استیل کرد
فماک | Acciones - Iran Fara Bourse
تولید آهن و فولاد پایه
Sector:
تولید آهن و فولاد پایه
Tipo de mercado:
Acciones
Estado:
Autorizado
Último precio: 28,870 2.99
Precio de cierre: 28,870
Última operación
2026/11/07| Atributo | Valores | Atributo | Valores |
|---|---|---|---|
| Reapertura | 28,900 | Precio de cierre | 28,870 890.00 |
| Máximo | 30,000 | Mínimo | 28,870 |
| Volumen | 3.272 Millón | Operaciones | 286 |
| Límite de precio | 28,870 - 30,650 | Valor | 94.48 Mil millones |
| Volumen base | 1 | Límite de volumen | - |
Operaciones de minoristas e institucionales
2026/11/04| Minoristas | Institucionales | |
|---|---|---|
| 57 | Número de compradores | - |
| 3.895 Millón | Volumen de compra | 140,839 |
| 10 | Número de vendedores | - |
| 4.036 Millón | Volumen de venta | - |
| 140,839 | Cambio de propiedad | 140,839 |
Oferta y demanda
2026/11/07| Orden | Cantidad | Compra | Venta | Cantidad | Orden |
|---|---|---|---|---|---|
| Orden4 | Cantidad33,992 | Compra28,870 | Venta29,380 | Cantidad37,089 | Orden3 |
| Orden0 | Cantidad0 | Compra0 | Venta29,390 | Cantidad27,296 | Orden4 |
| Orden0 | Cantidad0 | Compra0 | Venta29,400 | Cantidad31,275 | Orden3 |
| Orden0 | Cantidad0 | Compra0 | Venta29,430 | Cantidad2,000 | Orden2 |
| Orden0 | Cantidad0 | Compra0 | Venta29,540 | Cantidad5,000 | Orden1 |
EPS
| Ejercicio fiscal | 2027/03/20 | ||
| Realización del beneficio | 1,502 | Período | 3 meses |
| Beneficio TTM | 0 | ||
| P/E TTM | 7.600 |
DPS
| Última Junta General | 2026/03/20 | ||
| Beneficio real | 657 | PER de la Junta General | 43.94 |
| Dividendo en efectivo | 0 | ||
| Porcentaje de distribución | 0.00 % |
Rentabilidad y liquidez
| 3 meses | 72.82 % | Posición | 552 |
| 6 meses | 188.09 % | Posición | 468 |
| 9 meses | 188.09 % | Posición | 609 |
| 1 año | 202.75 % | Posición | 562 |
| Grande | |||
| Medio | |||
| Pequeño | |||
| De crecimiento | Mediana | De valor |
11.692 Billón
Capitalización bursátil
16.85
P/B
% 47.33
Capital flotante libre
Comunicados
افشای اطلاعات بااهمیت - (تغییر در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات – گروه الف) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
2026/11/02گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/26گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱(اصلاحیه)
2026/10/21اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/10/21پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه
2026/10/06گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/28آگهی ثبت تصمیمات مجمع عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
2026/09/16آگهی ثبت تصمیمات مجمع عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۳/۱۲/۳۰
2026/09/16
Histórico
| Fecha | Reapertura | Mínimo | Máximo | Precio de cierre | Variación porcentual | Volumen | Operaciones |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fecha : 2026/11/04 | Reapertura : 30,760 | Mínimo : 29,750 | Máximo : 30,760 | Precio de cierre : 29,760 | Variación porcentual : 2.97 | Volumen : 4.036 Millón | Operaciones : 531 |
| Fecha : 2026/11/03 | Reapertura : 30,760 | Mínimo : 29,800 | Máximo : 30,760 | Precio de cierre : 30,670 | Variación porcentual : 2.68 | Volumen : 2.777 Millón | Operaciones : 340 |
| Fecha : 2026/11/02 | Reapertura : 29,870 | Mínimo : 29,850 | Máximo : 29,870 | Precio de cierre : 29,870 | Variación porcentual : 3.00 | Volumen : 2.334 Millón | Operaciones : 244 |
| Fecha : 2026/11/01 | Reapertura : 29,000 | Mínimo : 28,950 | Máximo : 30,100 | Precio de cierre : 29,000 | Variación porcentual : 2.82 | Volumen : 2.295 Millón | Operaciones : 367 |
| Fecha : 2026/10/31 | Reapertura : 30,900 | Mínimo : 29,250 | Máximo : 30,900 | Precio de cierre : 29,840 | Variación porcentual : 1.03 | Volumen : 837,759 | Operaciones : 186 |
| Fecha : 2026/10/28 | Reapertura : 30,150 | Mínimo : 30,150 | Máximo : 31,080 | Precio de cierre : 30,150 | Variación porcentual : 2.99 | Volumen : 2.21 Millón | Operaciones : 355 |
| Fecha : 2026/10/27 | Reapertura : 31,080 | Mínimo : 31,080 | Máximo : 31,120 | Precio de cierre : 31,080 | Variación porcentual : 3.00 | Volumen : 640,554 | Operaciones : 123 |
| Fecha : 2026/10/26 | Reapertura : 32,690 | Mínimo : 31,640 | Máximo : 32,800 | Precio de cierre : 32,040 | Variación porcentual : 1.75 | Volumen : 1.224 Millón | Operaciones : 230 |
| Fecha : 2026/10/25 | Reapertura : 32,600 | Mínimo : 31,700 | Máximo : 32,630 | Precio de cierre : 32,610 | Variación porcentual : 2.94 | Volumen : 4.577 Millón | Operaciones : 520 |
| Fecha : 2026/10/24 | Reapertura : 31,980 | Mínimo : 30,150 | Máximo : 31,980 | Precio de cierre : 31,680 | Variación porcentual : 2.03 | Volumen : 2.717 Millón | Operaciones : 419 |
| Fecha : 2026/10/21 | Reapertura : 30,890 | Mínimo : 30,530 | Máximo : 31,080 | Precio de cierre : 31,050 | Variación porcentual : 2.88 | Volumen : 2.489 Millón | Operaciones : 279 |
| Fecha : 2026/10/20 | Reapertura : 30,450 | Mínimo : 29,320 | Máximo : 31,100 | Precio de cierre : 30,180 | Variación porcentual : 0.13 | Volumen : 1.968 Millón | Operaciones : 354 |
| Fecha : 2026/10/19 | Reapertura : 29,950 | Mínimo : 29,770 | Máximo : 31,410 | Precio de cierre : 30,220 | Variación porcentual : 0.95 | Volumen : 854,044 | Operaciones : 228 |
| Fecha : 2026/10/18 | Reapertura : 30,360 | Mínimo : 30,360 | Máximo : 31,290 | Precio de cierre : 30,510 | Variación porcentual : 2.49 | Volumen : 1.711 Millón | Operaciones : 362 |
| Fecha : 2026/10/17 | Reapertura : 31,290 | Mínimo : 31,290 | Máximo : 31,290 | Precio de cierre : 31,290 | Variación porcentual : 2.98 | Volumen : 230,147 | Operaciones : 58 |
Símbolos del mismo grupo
| Símbolo | Precio de cierre | Variación | Porcentaje | Volumen | Capitalización bursátil |
|---|---|---|---|---|---|
| Símbolo : فپنتا | Precio de cierre : 46,370 | Variación : 1350.00 | Porcentaje : 3.00 | Volumen : 5.937 میلیون | Capitalización bursátil : 47.718 هزار میلیارد |
| Símbolo : فنورد | Precio de cierre : 12,460 | Variación : 340.00 | Porcentaje : 2.66 | Volumen : 25.053 میلیون | Capitalización bursátil : 78.756 هزار میلیارد |
| Símbolo : فلوله | Precio de cierre : 2,660 | Variación : 29.00 | Porcentaje : 1.08 | Volumen : 37.645 میلیون | Capitalización bursátil : 30.227 هزار میلیارد |
| Símbolo : فاهواز | Precio de cierre : 8,000 | Variación : 70.00 | Porcentaje : 0.88 | Volumen : 344,496 | Capitalización bursátil : 45.192 هزار میلیارد |
| Símbolo : وسدید | Precio de cierre : 2,264 | Variación : 20.00 | Porcentaje : 0.88 | Volumen : 74.864 میلیون | Capitalización bursátil : 67.806 هزار میلیارد |
| Símbolo : فپرو | Precio de cierre : 2,111 | Variación : 0.00 | Porcentaje : 0.00 | Volumen : 76 | Capitalización bursátil : 18.999 میلیارد |
| Símbolo : ذوب | Precio de cierre : 579 | Variación : 13.00 | Porcentaje : 2.30 | Volumen : 1.728 میلیارد | Capitalización bursátil : 384.241 هزار میلیارد |
| Símbolo : فروس | Precio de cierre : 4,370 | Variación : 70.00 | Porcentaje : 1.58 | Volumen : 40.109 میلیون | Capitalización bursátil : 38.603 هزار میلیارد |
| Símbolo : فروژ | Precio de cierre : 2,145 | Variación : 62.00 | Porcentaje : 2.98 | Volumen : 41.062 میلیون | Capitalización bursátil : 41.877 هزار میلیارد |
| Símbolo : فسپا | Precio de cierre : 11,740 | Variación : 220.00 | Porcentaje : 1.84 | Volumen : 33.524 میلیون | Capitalización bursátil : 146.25 هزار میلیارد |
Mensajes del supervisor
بازگشايي نماد معاملاتي (فماك1)
2026/11/02بازگشايي نماد معاملاتي (فماك1)
2026/11/02توقف نماد (فماك1) - اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/11/02توقف نماد (فماك1) - اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/11/02توقف نماد (فماك1) - اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/11/02عدم تاييد بخشي از معاملات در برخي از نمادهاي معاملاتي
2026/09/16عدم تاييد بخشي از معاملات در نماد معاملاتي (فماك1)
2026/08/26بازگشايي مرتبه دوم نماد معاملاتي (فماك1)
2026/08/23بازگشايي مرتبه دوم نماد معاملاتي (فماك1)
2026/08/23بازگشايي مرتبه دوم نماد معاملاتي (فماك1)
2026/08/23بازگشايي نماد معاملاتي (فماك1)
2026/08/23بازگشايي نماد معاملاتي (فماك1)
2026/08/23
