فاراک
ماشین سازی اراک
فاراک | Acciones - Bolsa de Teherán
تولید مواد بخار بجز دیگهای بخار مرکزی
Sector:
تولید مواد بخار بجز دیگهای بخار مرکزی
Tipo de mercado:
Acciones
Estado:
Autorizado
Último precio: 4,420 2.79
Precio de cierre: 4,420
Última operación
2026/11/04| Atributo | Valores | Atributo | Valores |
|---|---|---|---|
| Reapertura | 4,420 | Precio de cierre | 4,420 120.00 |
| Máximo | 4,420 | Mínimo | 4,420 |
| Volumen | 44.25 Millón | Operaciones | 573 |
| Límite de precio | 4,180 - 4,420 | Valor | 195.586 Mil millones |
| Volumen base | 1 | Límite de volumen | - |
Operaciones de minoristas e institucionales
2026/11/04| Minoristas | Institucionales | |
|---|---|---|
| 125 | Número de compradores | 3 |
| 43.05 Millón | Volumen de compra | 1.2 Millón |
| 163 | Número de vendedores | - |
| 44.25 Millón | Volumen de venta | - |
| 1,200,000 | Cambio de propiedad | 1,200,000 |
Oferta y demanda
2026/11/05| Orden | Cantidad | Compra | Venta | Cantidad | Orden |
|---|---|---|---|---|---|
| Orden1,417 | Cantidad356.086 Millón | Compra4,420 | Venta0 | Cantidad0 | Orden0 |
| Orden3 | Cantidad23,768 | Compra4,400 | Venta0 | Cantidad0 | Orden0 |
| Orden1 | Cantidad21,645 | Compra4,380 | Venta0 | Cantidad0 | Orden0 |
| Orden3 | Cantidad10,350 | Compra4,370 | Venta0 | Cantidad0 | Orden0 |
| Orden1 | Cantidad37,928 | Compra4,320 | Venta0 | Cantidad0 | Orden0 |
EPS
| Ejercicio fiscal | 2026/09/22 | ||
| Realización del beneficio | 406 | Período | 6 meses |
| Beneficio TTM | 0 | ||
| P/E TTM | 2.800 |
DPS
| Última Junta General | 2026/09/22 | ||
| Beneficio real | 1,561 | PER de la Junta General | 2.83 |
| Dividendo en efectivo | 0 | ||
| Porcentaje de distribución | 0.00 % |
Rentabilidad y liquidez
| 3 meses | 108.00 % | Posición | 87 |
| 6 meses | 329.96 % | Posición | 80 |
| 9 meses | 245.78 % | Posición | 105 |
| 1 año | 232.83 % | Posición | 120 |
| Grande | |||
| Medio | |||
| Pequeño | |||
| De crecimiento | Mediana | De valor |
118.545 Billón
Capitalización bursátil
3.33
P/B
% 56.48
Capital flotante libre
Comunicados
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱(اصلاحیه)
2026/10/31گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰(اصلاحیه)
2026/10/31توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
2026/10/31صورتهای مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)(اصلاحیه)
2026/10/28گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/28افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - تغییرات هیات مدیره شرکت فرعی پایساز- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۶/۰۶/۳۱
2026/10/21صورتهای مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/10/28معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل(اصلاحیه)
2026/10/04
Histórico
| Fecha | Reapertura | Mínimo | Máximo | Precio de cierre | Variación porcentual | Volumen | Operaciones |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fecha : 2026/11/04 | Reapertura : 4,420 | Mínimo : 4,420 | Máximo : 4,420 | Precio de cierre : 4,420 | Variación porcentual : 2.79 | Volumen : 44.25 Millón | Operaciones : 573 |
| Fecha : 2026/11/03 | Reapertura : 4,300 | Mínimo : 4,300 | Máximo : 4,300 | Precio de cierre : 4,300 | Variación porcentual : 2.87 | Volumen : 7.032 Millón | Operaciones : 272 |
| Fecha : 2026/11/02 | Reapertura : 4,180 | Mínimo : 4,180 | Máximo : 4,180 | Precio de cierre : 4,180 | Variación porcentual : 2.96 | Volumen : 13.323 Millón | Operaciones : 296 |
| Fecha : 2026/11/01 | Reapertura : 4,060 | Mínimo : 4,060 | Máximo : 4,060 | Precio de cierre : 4,060 | Variación porcentual : 2.78 | Volumen : 29.886 Millón | Operaciones : 516 |
| Fecha : 2026/10/31 | Reapertura : 3,950 | Mínimo : 3,950 | Máximo : 3,950 | Precio de cierre : 3,950 | Variación porcentual : 2.86 | Volumen : 8.956 Millón | Operaciones : 334 |
| Fecha : 2026/10/28 | Reapertura : 3,740 | Mínimo : 3,740 | Máximo : 3,850 | Precio de cierre : 3,840 | Variación porcentual : 2.67 | Volumen : 293.093 Millón | Operaciones : 3,039 |
| Fecha : 2026/10/27 | Reapertura : 3,890 | Mínimo : 3,670 | Máximo : 3,890 | Precio de cierre : 3,740 | Variación porcentual : 1.06 | Volumen : 658.185 Millón | Operaciones : 7,117 |
| Fecha : 2026/10/26 | Reapertura : 3,780 | Mínimo : 3,780 | Máximo : 3,780 | Precio de cierre : 3,780 | Variación porcentual : 3.00 | Volumen : 25.428 Millón | Operaciones : 473 |
| Fecha : 2026/10/25 | Reapertura : 3,670 | Mínimo : 3,670 | Máximo : 3,670 | Precio de cierre : 3,670 | Variación porcentual : 2.80 | Volumen : 29.208 Millón | Operaciones : 535 |
| Fecha : 2026/10/24 | Reapertura : 3,530 | Mínimo : 3,440 | Máximo : 3,590 | Precio de cierre : 3,570 | Variación porcentual : 2.29 | Volumen : 240.941 Millón | Operaciones : 2,601 |
| Fecha : 2026/10/21 | Reapertura : 3,490 | Mínimo : 3,400 | Máximo : 3,490 | Precio de cierre : 3,490 | Variación porcentual : 2.95 | Volumen : 280.574 Millón | Operaciones : 2,827 |
| Fecha : 2026/10/20 | Reapertura : 3,390 | Mínimo : 3,390 | Máximo : 3,390 | Precio de cierre : 3,390 | Variación porcentual : 2.73 | Volumen : 27.42 Millón | Operaciones : 524 |
| Fecha : 2026/10/19 | Reapertura : 3,300 | Mínimo : 3,280 | Máximo : 3,300 | Precio de cierre : 3,300 | Variación porcentual : 2.80 | Volumen : 104.85 Millón | Operaciones : 1,156 |
| Fecha : 2026/10/18 | Reapertura : 3,060 | Mínimo : 3,060 | Máximo : 3,220 | Precio de cierre : 3,210 | Variación porcentual : 2.56 | Volumen : 205.1 Millón | Operaciones : 3,020 |
| Fecha : 2026/10/17 | Reapertura : 3,130 | Mínimo : 3,120 | Máximo : 3,180 | Precio de cierre : 3,130 | Variación porcentual : 2.49 | Volumen : 157.934 Millón | Operaciones : 2,291 |
Símbolos del mismo grupo
| Símbolo | Precio de cierre | Variación | Porcentaje | Volumen | Capitalización bursátil |
|---|---|---|---|---|---|
| Símbolo : فاذر | Precio de cierre : 2,950 | Variación : 85.00 | Porcentaje : 2.97 | Volumen : 69.847 میلیون | Capitalización bursátil : 53.473 هزار میلیارد |
| Símbolo : فنرژی | Precio de cierre : 1,000 | Variación : 0.00 | Porcentaje : 0.00 | Volumen : 1 | Capitalización bursátil : 163.16 میلیارد |
| Símbolo : اسفراین | Precio de cierre : 0 | Variación : - | Porcentaje : - | Volumen : 0 | Capitalización bursátil : - |
| Símbolo : فاراکح | Precio de cierre : 380 | Variación : 5.00 | Porcentaje : 1.30 | Volumen : 1.176 میلیارد | Capitalización bursátil : 118.545 هزار میلیارد |
| Símbolo : فاذرح | Precio de cierre : 1,960 | Variación : 130.00 | Porcentaje : 7.10 | Volumen : 1.443 میلیون | Capitalización bursátil : 53.473 هزار میلیارد |
| Símbolo : ضراک7007 | Precio de cierre : 300 | Variación : - | Porcentaje : - | Volumen : 20 | Capitalización bursátil : - |
Mensajes del supervisor
بازگشايي نمادهاي معاملاتي(فسبزوار)،(فاراك)،(غشهد)،(دابور)،(همراه)
2026/10/24بازگشايي نمادهاي معاملاتي(فسبزوار)،(فاراك)،(غشهد)،(دابور)،(همراه)
2026/10/24بازگشايي نمادهاي معاملاتي(فسبزوار)،(فاراك)،(غشهد)،(دابور)،(همراه)
2026/10/24توقف نماد (فاراك1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/10/24بازگشايي نمادهاي معاملاتي(حفاري)،(فاراك)،(وتجارت)،(كترام)،(البرز)
2026/09/16بازگشايي نمادهاي معاملاتي(حفاري)،(فاراك)،(وتجارت)،(كترام)،(البرز)
2026/09/16توقف نماد (فاراك1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/09/15توقف نماد (فاراك1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/09/15توقف نماد (فاراك1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/09/15توقف نماد (فاراك1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/09/15
