پارس
پتروشیمی پارس
پارس | Acciones - Bolsa de Teherán
مواد شیمیایی پایه به جز کود
Sector:
مواد شیمیایی پایه به جز کود
Tipo de mercado:
Acciones
Estado:
-
Último precio: - 0.00
Precio de cierre: 2,183
Última operación
2026/09/02| Atributo | Valores | Atributo | Valores |
|---|---|---|---|
| Reapertura | - | Precio de cierre | 2,183 - |
| Máximo | - | Mínimo | - |
| Volumen | - | Operaciones | 2,075 |
| Límite de precio | 2,180 - 2,314 | Valor | - |
| Volumen base | 1 | Límite de volumen | - |
Operaciones de minoristas e institucionales
2026/09/02| Minoristas | Institucionales | |
|---|---|---|
| 326 | Número de compradores | 4 |
| 89.423 Millón | Volumen de compra | 82.189 Millón |
| 245 | Número de vendedores | 2 |
| 166.41 Millón | Volumen de venta | 5.202 Millón |
| 76,987,462 | Cambio de propiedad | 76,987,462 |
Oferta y demanda
2026/09/04| Orden | Cantidad | Compra | Venta | Cantidad | Orden |
|---|---|---|---|---|---|
| Orden1 | Cantidad100,000 | Compra2,191 | Venta2,196 | Cantidad49,611 | Orden1 |
| Orden2 | Cantidad129,582 | Compra2,183 | Venta0 | Cantidad0 | Orden0 |
| Orden1 | Cantidad10,000 | Compra2,190 | Venta2,197 | Cantidad2,500 | Orden1 |
| Orden2 | Cantidad6,300 | Compra2,189 | Venta2,200 | Cantidad937,173 | Orden2 |
| Orden3 | Cantidad762,695 | Compra2,188 | Venta2,207 | Cantidad64,999 | Orden2 |
EPS
| Ejercicio fiscal | 2027/03/20 | ||
| Realización del beneficio | 66 | Período | 3 meses |
| Beneficio TTM | 0 | ||
| P/E TTM | 4.400 |
DPS
| Última Junta General | 2026/03/20 | ||
| Beneficio real | 467.29 | PER de la Junta General | 4.67 |
| Dividendo en efectivo | 0 | ||
| Porcentaje de distribución | 0.00 % |
Rentabilidad y liquidez
| 3 meses | 8.75 % | Posición | 643 |
| 6 meses | 8.75 % | Posición | 699 |
| 9 meses | 8.31 % | Posición | 247 |
| 1 año | 3.60 % | Posición | 121 |
| Grande | |||
| Medio | |||
| Pequeño | |||
| De crecimiento | Mediana | De valor |
1192.025 Billón
Capitalización bursátil
1.33
P/B
% 3.65
Capital flotante libre
Comunicados
افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - راه اندازی مجدد واحد استحصال اتان- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۶/۱۱گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۷توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
۱۴۰۵/۰۵/۱۹افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - شروع مجددفعالیت واحدEBSM و توقف تولیداستحصال اتان- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۰۷مشخصات کمیته ریسک
۱۴۰۵/۰۵/۰۷گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
۱۴۰۵/۰۵/۰۷آگهی ثبت تصمیمات مجمع عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۵/۰۳آگهی ثبت تصمیمات مجمع عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۰۳
Histórico
| Fecha | Reapertura | Mínimo | Máximo | Precio de cierre | Variación porcentual | Volumen | Operaciones |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fecha : 2026/09/02 | Reapertura : 2,180 | Mínimo : 2,180 | Máximo : 2,239 | Precio de cierre : 2,183 | Variación porcentual : 2.85 | Volumen : 171.612 Millón | Operaciones : 2,075 |
| Fecha : 2026/09/01 | Reapertura : 2,278 | Mínimo : 2,211 | Máximo : 2,338 | Precio de cierre : 2,247 | Variación porcentual : 1.40 | Volumen : 257.781 Millón | Operaciones : 2,819 |
| Fecha : 2026/08/31 | Reapertura : 2,278 | Mínimo : 2,278 | Máximo : 2,327 | Precio de cierre : 2,279 | Variación porcentual : 2.94 | Volumen : 188.708 Millón | Operaciones : 2,032 |
| Fecha : 2026/08/29 | Reapertura : 2,354 | Mínimo : 2,301 | Máximo : 2,390 | Precio de cierre : 2,348 | Variación porcentual : 0.43 | Volumen : 174.116 Millón | Operaciones : 2,678 |
| Fecha : 2026/08/26 | Reapertura : 2,345 | Mínimo : 2,300 | Máximo : 2,345 | Precio de cierre : 2,338 | Variación porcentual : 2.68 | Volumen : 149.409 Millón | Operaciones : 1,842 |
| Fecha : 2026/08/25 | Reapertura : 2,215 | Mínimo : 2,194 | Máximo : 2,281 | Precio de cierre : 2,277 | Variación porcentual : 2.80 | Volumen : 219.768 Millón | Operaciones : 1,932 |
| Fecha : 2026/08/24 | Reapertura : 2,289 | Mínimo : 2,190 | Máximo : 2,289 | Precio de cierre : 2,215 | Variación porcentual : 1.86 | Volumen : 283.942 Millón | Operaciones : 3,020 |
| Fecha : 2026/08/23 | Reapertura : 2,350 | Mínimo : 2,249 | Máximo : 2,350 | Precio de cierre : 2,257 | Variación porcentual : 2.63 | Volumen : 416.343 Millón | Operaciones : 3,387 |
| Fecha : 2026/08/22 | Reapertura : 2,329 | Mínimo : 2,276 | Máximo : 2,332 | Precio de cierre : 2,318 | Variación porcentual : 2.34 | Volumen : 273.993 Millón | Operaciones : 2,503 |
| Fecha : 2026/08/19 | Reapertura : 2,260 | Mínimo : 2,220 | Máximo : 2,275 | Precio de cierre : 2,265 | Variación porcentual : 2.54 | Volumen : 489.308 Millón | Operaciones : 3,581 |
| Fecha : 2026/08/18 | Reapertura : 2,210 | Mínimo : 2,160 | Máximo : 2,210 | Precio de cierre : 2,209 | Variación porcentual : 2.94 | Volumen : 1.064 Mil millones | Operaciones : 3,598 |
| Fecha : 2026/08/17 | Reapertura : 2,122 | Mínimo : 2,095 | Máximo : 2,153 | Precio de cierre : 2,146 | Variación porcentual : 2.63 | Volumen : 243.388 Millón | Operaciones : 1,680 |
| Fecha : 2026/08/16 | Reapertura : 2,117 | Mínimo : 2,062 | Máximo : 2,121 | Precio de cierre : 2,091 | Variación porcentual : 1.37 | Volumen : 126.794 Millón | Operaciones : 1,943 |
| Fecha : 2026/08/15 | Reapertura : 2,161 | Mínimo : 2,117 | Máximo : 2,161 | Precio de cierre : 2,120 | Variación porcentual : 2.84 | Volumen : 72.758 Millón | Operaciones : 1,217 |
| Fecha : 2026/08/11 | Reapertura : 2,178 | Mínimo : 2,134 | Máximo : 2,221 | Precio de cierre : 2,182 | Variación porcentual : 1.16 | Volumen : 92.208 Millón | Operaciones : 1,334 |
Símbolos del mismo grupo
| Símbolo | Precio de cierre | Variación | Porcentaje | Volumen | Capitalización bursátil |
|---|---|---|---|---|---|
| Símbolo : شفارا | Precio de cierre : 1,552 | Variación : 21.00 | Porcentaje : 1.37 | Volumen : 61.882 میلیون | Capitalización bursátil : 21.866 هزار میلیارد |
| Símbolo : شمواد | Precio de cierre : 10,910 | Variación : 250.00 | Porcentaje : 2.24 | Volumen : 27.967 میلیون | Capitalización bursátil : 72.038 هزار میلیارد |
| Símbolo : شسینا | Precio de cierre : 3,800 | Variación : 110.00 | Porcentaje : 2.81 | Volumen : 26.8 میلیون | Capitalización bursátil : 18.24 هزار میلیارد |
| Símbolo : شیران | Precio de cierre : 11,110 | Variación : 340.00 | Porcentaje : 2.97 | Volumen : 30.85 میلیون | Capitalización bursátil : 604.758 هزار میلیارد |
| Símbolo : شاملا | Precio de cierre : 39,160 | Variación : 1140.00 | Porcentaje : 3.00 | Volumen : 2.669 میلیون | Capitalización bursátil : 195.6 هزار میلیارد |
| Símbolo : شفارس | Precio de cierre : 1,986 | Variación : 61.00 | Porcentaje : 2.98 | Volumen : 11.28 میلیون | Capitalización bursátil : 23.712 هزار میلیارد |
| Símbolo : شخارک | Precio de cierre : 100,010 | Variación : 820.00 | Porcentaje : 0.81 | Volumen : 79,765 | Capitalización bursátil : 604.02 هزار میلیارد |
| Símbolo : شصفها | Precio de cierre : 3,070 | Variación : 30.00 | Porcentaje : 0.99 | Volumen : 34,186 | Capitalización bursátil : 46.512 هزار میلیارد |
| Símbolo : شاراک | Precio de cierre : 23,110 | Variación : 670.00 | Porcentaje : 2.99 | Volumen : 33.54 میلیون | Capitalización bursátil : 389.98 هزار میلیارد |
| Símbolo : بوعلی | Precio de cierre : 45,790 | Variación : 1330.00 | Porcentaje : 2.99 | Volumen : 14.905 میلیون | Capitalización bursátil : 903.849 هزار میلیارد |
Mensajes del supervisor
بازگشايي مرتبه دوم نماد معاملاتي (فنر1)
2026/09/02بازگشايي مرتبه دوم نماد معاملاتي (فنر1)
2026/09/02بازگشايي نماد معاملاتي (فنر1)
2026/09/02بازگشايي نماد معاملاتي (فنر1)
2026/09/02بازگشايي نماد معاملاتي (فنر1)
2026/09/02توقف نماد (اپال1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/09/02توقف نماد (اپال1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/09/02توقف نماد (فنر1) - اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/09/01توقف نماد (فنر1) - اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/09/01توقف نماد (فنر1) - اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/09/01بازگشايي نمادهاي معاملاتي (آواپارس1) و (وشهر1)
2026/09/01بازگشايي نمادهاي معاملاتي (آواپارس1) و (وشهر1)
2026/09/01
