فن آوا
گروه فن آوا (سهامی عام)
فن آوا | Acciones - Iran Fara Bourse
سایر فعالیتهای رایانه ای
Sector:
سایر فعالیتهای رایانه ای
Tipo de mercado:
Acciones
Estado:
-
Último precio: - 0.00
Precio de cierre: 3,510
Última operación
2026/11/01| Atributo | Valores | Atributo | Valores |
|---|---|---|---|
| Reapertura | - | Precio de cierre | 3,510 100.00 |
| Máximo | - | Mínimo | - |
| Volumen | - | Operaciones | 91 |
| Límite de precio | 3,510 - 3,710 | Valor | - |
| Volumen base | 1 | Límite de volumen | - |
Operaciones de minoristas e institucionales
2026/11/01| Minoristas | Institucionales | |
|---|---|---|
| 20 | Número de compradores | 1 |
| 3.445 Millón | Volumen de compra | 3.457 Millón |
| 18 | Número de vendedores | - |
| 6.902 Millón | Volumen de venta | - |
| 3,456,880 | Cambio de propiedad | 3,456,880 |
Oferta y demanda
2026/11/02| Orden | Cantidad | Compra | Venta | Cantidad | Orden |
|---|---|---|---|---|---|
| Orden0 | Cantidad0 | Compra0 | Venta3,510 | Cantidad2.138 Millón | Orden15 |
| Orden0 | Cantidad0 | Compra0 | Venta3,600 | Cantidad24,500 | Orden2 |
| Orden0 | Cantidad0 | Compra0 | Venta3,630 | Cantidad600,000 | Orden2 |
| Orden0 | Cantidad0 | Compra0 | Venta3,690 | Cantidad201,441 | Orden2 |
| Orden0 | Cantidad0 | Compra0 | Venta3,700 | Cantidad108,000 | Orden4 |
EPS
| Ejercicio fiscal | 2027/03/20 | ||
| Realización del beneficio | 1,613 | Período | 3 meses |
| Beneficio TTM | 0 | ||
| P/E TTM | 1.900 |
DPS
| Última Junta General | 2026/03/20 | ||
| Beneficio real | 63 | PER de la Junta General | 55.71 |
| Dividendo en efectivo | 0 | ||
| Porcentaje de distribución | 0.00 % |
Rentabilidad y liquidez
| 3 meses | 110.56 % | Posición | 544 |
| 6 meses | 241.44 % | Posición | 652 |
| 9 meses | 194.22 % | Posición | 668 |
| 1 año | 123.57 % | Posición | 683 |
| Grande | |||
| Medio | |||
| Pequeño | |||
| De crecimiento | Mediana | De valor |
30.888 Billón
Capitalización bursátil
2.85
P/B
% -
Capital flotante libre
Comunicados
افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - تحصیل سهام شرکت استارت آپی به نام شرکت دهکده امن- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
2026/11/04افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
2026/11/04افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - تحصیل سهام شرکت ره آوا- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
2026/11/01افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - تحصیل سهام شرکت استارت آپی به نام شرکت دهکده امن- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
2026/11/01اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/10/21اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت تضمین گستر فن آوا)
2026/10/13اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت فن اوا سیستم)
2026/09/26اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت معتمد همراه فن آوا)
2026/09/26
Histórico
| Fecha | Reapertura | Mínimo | Máximo | Precio de cierre | Variación porcentual | Volumen | Operaciones |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fecha : 2026/11/01 | Reapertura : 3,530 | Mínimo : 3,510 | Máximo : 3,530 | Precio de cierre : 3,510 | Variación porcentual : 2.77 | Volumen : 6.902 Millón | Operaciones : 91 |
| Fecha : 2026/10/31 | Reapertura : 3,650 | Mínimo : 3,610 | Máximo : 3,670 | Precio de cierre : 3,610 | Variación porcentual : 2.96 | Volumen : 8.757 Millón | Operaciones : 147 |
| Fecha : 2026/10/28 | Reapertura : 3,710 | Mínimo : 3,670 | Máximo : 3,840 | Precio de cierre : 3,720 | Variación porcentual : 1.59 | Volumen : 8.984 Millón | Operaciones : 175 |
| Fecha : 2026/10/27 | Reapertura : 3,960 | Mínimo : 3,750 | Máximo : 3,970 | Precio de cierre : 3,780 | Variación porcentual : 2.07 | Volumen : 19.24 Millón | Operaciones : 342 |
| Fecha : 2026/10/26 | Reapertura : 3,860 | Mínimo : 3,780 | Máximo : 3,860 | Precio de cierre : 3,860 | Variación porcentual : 2.93 | Volumen : 33.844 Millón | Operaciones : 402 |
| Fecha : 2026/10/25 | Reapertura : 3,750 | Mínimo : 3,750 | Máximo : 3,750 | Precio de cierre : 3,750 | Variación porcentual : 2.74 | Volumen : 12.738 Millón | Operaciones : 126 |
| Fecha : 2026/10/24 | Reapertura : 3,670 | Mínimo : 3,480 | Máximo : 3,670 | Precio de cierre : 3,650 | Variación porcentual : 2.24 | Volumen : 24.775 Millón | Operaciones : 281 |
| Fecha : 2026/10/21 | Reapertura : 3,680 | Mínimo : 3,570 | Máximo : 3,680 | Precio de cierre : 3,570 | Variación porcentual : 2.99 | Volumen : 10.295 Millón | Operaciones : 148 |
| Fecha : 2026/10/20 | Reapertura : 3,700 | Mínimo : 3,610 | Máximo : 3,710 | Precio de cierre : 3,680 | Variación porcentual : 1.94 | Volumen : 18.36 Millón | Operaciones : 277 |
| Fecha : 2026/10/19 | Reapertura : 3,590 | Mínimo : 3,530 | Máximo : 3,620 | Precio de cierre : 3,610 | Variación porcentual : 2.56 | Volumen : 18.235 Millón | Operaciones : 246 |
| Fecha : 2026/10/18 | Reapertura : 3,510 | Mínimo : 3,510 | Máximo : 3,630 | Precio de cierre : 3,520 | Variación porcentual : 2.49 | Volumen : 40.998 Millón | Operaciones : 431 |
| Fecha : 2026/10/17 | Reapertura : 3,610 | Mínimo : 3,610 | Máximo : 3,610 | Precio de cierre : 3,610 | Variación porcentual : 2.96 | Volumen : 4.115 Millón | Operaciones : 37 |
| Fecha : 2026/10/14 | Reapertura : 3,800 | Mínimo : 3,710 | Máximo : 3,870 | Precio de cierre : 3,720 | Variación porcentual : 2.62 | Volumen : 25.6 Millón | Operaciones : 298 |
| Fecha : 2026/10/13 | Reapertura : 3,760 | Mínimo : 3,730 | Máximo : 3,840 | Precio de cierre : 3,820 | Variación porcentual : 2.41 | Volumen : 25.262 Millón | Operaciones : 357 |
| Fecha : 2026/10/12 | Reapertura : 3,730 | Mínimo : 3,710 | Máximo : 3,820 | Precio de cierre : 3,730 | Variación porcentual : 2.36 | Volumen : 45.433 Millón | Operaciones : 684 |
Símbolos del mismo grupo
| Símbolo | Precio de cierre | Variación | Porcentaje | Volumen | Capitalización bursátil |
|---|---|---|---|---|---|
| Símbolo : انفورماتیک | Precio de cierre : 1,000 | Variación : - | Porcentaje : - | Volumen : 60 میلیون | Capitalización bursátil : - |
| Símbolo : مفاخر | Precio de cierre : 14,160 | Variación : 430.00 | Porcentaje : 2.95 | Volumen : 2.75 میلیون | Capitalización bursátil : 11.879 هزار میلیارد |
| Símbolo : افرا | Precio de cierre : 9,210 | Variación : 220.00 | Porcentaje : 2.45 | Volumen : 9.971 میلیون | Capitalización bursátil : 18.686 هزار میلیارد |
| Símbolo : فن-آواح | Precio de cierre : 15 | Variación : 175.00 | Porcentaje : 92.11 | Volumen : 415.953 میلیون | Capitalización bursátil : 30.888 هزار میلیارد |
| Símbolo : افراح | Precio de cierre : 1,350 | Variación : 270.00 | Porcentaje : 16.67 | Volumen : 1.587 میلیون | Capitalización bursátil : 18.686 هزار میلیارد |
| Símbolo : تاپکیش | Precio de cierre : 2,545 | Variación : 61.00 | Porcentaje : 2.34 | Volumen : 28.052 میلیون | Capitalización bursátil : 25.32 هزار میلیارد |
| Símbolo : تاپکیشح | Precio de cierre : 1,211 | Variación : 35.00 | Porcentaje : 2.98 | Volumen : 97.997 میلیون | Capitalización bursátil : 25.32 هزار میلیارد |
| Símbolo : رمیس | Precio de cierre : 1,000 | Variación : 0.00 | Porcentaje : 0.00 | Volumen : 1 | Capitalización bursátil : - |
Mensajes del supervisor
توقف نماد (فن آوا1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/11/04توقف نماد (فن آوا1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/11/04توقف نماد (فن آوا1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/11/04توقف نماد (فن آوا1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/11/04پذيره نويسي اوراق مرابحه شركت نوآوران فنآوازه
2026/11/04پذيره نويسي اوراق مرابحه شركت نوآوران فنآوازه
2026/11/04توقف نماد (فن آوا1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/11/02توقف نماد (فن آوا1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/11/02توقف نماد (فن آوا1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/11/02توقف نماد (فن آوا1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/11/02عدم تاييد بخشي از معاملات در برخي از نمادهاي معاملاتي
2026/09/26عدم تاييد بخشي از معاملات در برخي از نمادهاي معاملاتي
2026/09/26
