فروس
فرو سیلیس ایران
فروس | Acciones - Bolsa de Teherán
تولید آهن و فولاد پایه
Sector:
تولید آهن و فولاد پایه
Tipo de mercado:
Acciones
Estado:
Último precio: 1,000,000 0.00
Precio de cierre: 1,000,000
Última operación
2026/09/02| Atributo | Valores | Atributo | Valores |
|---|---|---|---|
| Reapertura | 1,000,000 | Precio de cierre | 1,000,000 0.00 |
| Máximo | 1,000,000 | Mínimo | 1,000,000 |
| Volumen | 150,750 | Operaciones | 303 |
| Límite de precio | 970,000 - 1,030,000 | Valor | 150.75 Mil millones |
| Volumen base | 1 | Límite de volumen | - |
Operaciones de minoristas e institucionales
2026/09/02| Minoristas | Institucionales | |
|---|---|---|
| 32 | Número de compradores | 1 |
| 23.198 Millón | Volumen de compra | 110,169 |
| 111 | Número de vendedores | 1 |
| 14.827 Millón | Volumen de venta | 8.481 Millón |
| 8,370,831 | Cambio de propiedad | 8,370,831 |
Oferta y demanda
2026/09/04| Orden | Cantidad | Compra | Venta | Cantidad | Orden |
|---|---|---|---|---|---|
| Orden124 | Cantidad12.901 Millón | Compra3,540 | Venta0 | Cantidad0 | Orden0 |
| Orden3 | Cantidad353,099 | Compra3,071 | Venta0 | Cantidad0 | Orden0 |
| Orden3 | Cantidad5,954 | Compra3,460 | Venta0 | Cantidad0 | Orden0 |
| Orden6 | Cantidad191,304 | Compra3,440 | Venta0 | Cantidad0 | Orden0 |
| Orden3 | Cantidad4,413 | Compra3,430 | Venta0 | Cantidad0 | Orden0 |
EPS
| Ejercicio fiscal | 2027/03/20 | ||
| Realización del beneficio | 182 | Período | 3 meses |
| Beneficio TTM | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Última Junta General | 2026/03/20 | ||
| Beneficio real | 263.21 | PER de la Junta General | 3799.23 |
| Dividendo en efectivo | 0 | ||
| Porcentaje de distribución | 0.00 % |
Rentabilidad y liquidez
| 3 meses | 48.82 % | Posición | 609 |
| 6 meses | 81.96 % | Posición | 626 |
| 9 meses | 68.40 % | Posición | 599 |
| 1 año | 83.83 % | Posición | 553 |
| Grande | |||
| Medio | |||
| Pequeño | |||
| De crecimiento | Mediana | De valor |
1.5 Billón
Capitalización bursátil
-
P/B
% 44.05
Capital flotante libre
Comunicados
افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصول فروسیلیسیم- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۶/۰۴افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصول فروسیلیسیم- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۶/۰۴گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۴تصمیم هیئت مدیره به انجام افزایش سرمایه تفویض شده در مجمع فوق العاده
۱۴۰۵/۰۵/۱۹لغو زمان تشکیل جلسه هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۱۷آگهی ثبت تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده (بجز تغییرات سرمایه) دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۱۴زمان تشکیل جلسه هیئت مدیره درخصوص افزایش سرمایه
۱۴۰۵/۰۵/۱۲آگهی ثبت افزایش سرمایه
۱۴۰۵/۰۵/۱۰
Histórico
| Fecha | Reapertura | Mínimo | Máximo | Precio de cierre | Variación porcentual | Volumen | Operaciones |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fecha : 2026/09/02 | Reapertura : 3,540 | Mínimo : 3,540 | Máximo : 3,540 | Precio de cierre : 3,540 | Variación porcentual : 2.91 | Volumen : 23.308 Millón | Operaciones : 303 |
| Fecha : 2026/09/01 | Reapertura : 3,440 | Mínimo : 3,440 | Máximo : 3,440 | Precio de cierre : 3,440 | Variación porcentual : 2.99 | Volumen : 19.028 Millón | Operaciones : 220 |
| Fecha : 2026/08/31 | Reapertura : 3,340 | Mínimo : 3,340 | Máximo : 3,340 | Precio de cierre : 3,340 | Variación porcentual : 2.77 | Volumen : 13.663 Millón | Operaciones : 241 |
| Fecha : 2026/08/29 | Reapertura : 3,250 | Mínimo : 3,250 | Máximo : 3,250 | Precio de cierre : 3,250 | Variación porcentual : 2.75 | Volumen : 9.185 Millón | Operaciones : 107 |
| Fecha : 2026/08/26 | Reapertura : 3,163 | Mínimo : 3,163 | Máximo : 3,163 | Precio de cierre : 3,163 | Variación porcentual : 3.00 | Volumen : 11.209 Millón | Operaciones : 128 |
| Fecha : 2026/08/25 | Reapertura : 3,071 | Mínimo : 3,070 | Máximo : 3,071 | Precio de cierre : 3,071 | Variación porcentual : 2.98 | Volumen : 26.894 Millón | Operaciones : 289 |
| Fecha : 2026/08/24 | Reapertura : 2,979 | Mínimo : 2,911 | Máximo : 3,012 | Precio de cierre : 2,982 | Variación porcentual : 1.95 | Volumen : 10.89 Millón | Operaciones : 307 |
| Fecha : 2026/08/23 | Reapertura : 2,980 | Mínimo : 2,852 | Máximo : 2,980 | Precio de cierre : 2,925 | Variación porcentual : 0.34 | Volumen : 13.212 Millón | Operaciones : 318 |
| Fecha : 2026/08/22 | Reapertura : 2,940 | Mínimo : 2,889 | Máximo : 2,980 | Precio de cierre : 2,915 | Variación porcentual : 0.52 | Volumen : 8.262 Millón | Operaciones : 264 |
| Fecha : 2026/08/19 | Reapertura : 3,000 | Mínimo : 2,900 | Máximo : 3,000 | Precio de cierre : 2,900 | Variación porcentual : 2.68 | Volumen : 18.022 Millón | Operaciones : 479 |
| Fecha : 2026/08/18 | Reapertura : 3,120 | Mínimo : 2,970 | Máximo : 3,120 | Precio de cierre : 2,980 | Variación porcentual : 2.61 | Volumen : 13.396 Millón | Operaciones : 446 |
| Fecha : 2026/08/17 | Reapertura : 3,010 | Mínimo : 3,000 | Máximo : 3,110 | Precio de cierre : 3,060 | Variación porcentual : 0.99 | Volumen : 10.018 Millón | Operaciones : 368 |
| Fecha : 2026/08/16 | Reapertura : 2,950 | Mínimo : 2,950 | Máximo : 3,100 | Precio de cierre : 3,030 | Variación porcentual : 0.66 | Volumen : 7.769 Millón | Operaciones : 319 |
| Fecha : 2026/08/15 | Reapertura : 2,980 | Mínimo : 2,960 | Máximo : 3,080 | Precio de cierre : 3,010 | Variación porcentual : 1.31 | Volumen : 12.774 Millón | Operaciones : 473 |
| Fecha : 2026/08/11 | Reapertura : 3,190 | Mínimo : 3,030 | Máximo : 3,190 | Precio de cierre : 3,050 | Variación porcentual : 2.24 | Volumen : 8.223 Millón | Operaciones : 369 |
Símbolos del mismo grupo
| Símbolo | Precio de cierre | Variación | Porcentaje | Volumen | Capitalización bursátil |
|---|---|---|---|---|---|
| Símbolo : فپنتا | Precio de cierre : 39,940 | Variación : 1160.00 | Porcentaje : 2.99 | Volumen : 7.192 میلیون | Capitalización bursátil : 40.07 هزار میلیارد |
| Símbolo : فنورد | Precio de cierre : 11,220 | Variación : 320.00 | Porcentaje : 2.77 | Volumen : 45.212 میلیون | Capitalización bursátil : 71.153 هزار میلیارد |
| Símbolo : فلوله | Precio de cierre : 2,780 | Variación : 85.00 | Porcentaje : 2.97 | Volumen : 6.446 میلیون | Capitalización bursátil : 31.414 هزار میلیارد |
| Símbolo : فاهواز | Precio de cierre : 7,250 | Variación : 70.00 | Porcentaje : 0.97 | Volumen : 123,994 | Capitalización bursátil : 40.616 هزار میلیارد |
| Símbolo : وسدید | Precio de cierre : 1,770 | Variación : 50.00 | Porcentaje : 2.75 | Volumen : 248.19 میلیون | Capitalización bursátil : 53.381 هزار میلیارد |
| Símbolo : فپرو | Precio de cierre : 2,111 | Variación : 0.00 | Porcentaje : 0.00 | Volumen : 76 | Capitalización bursátil : 18.999 میلیارد |
| Símbolo : ذوب | Precio de cierre : 609 | Variación : 17.00 | Porcentaje : 2.87 | Volumen : 5.472 میلیارد | Capitalización bursátil : 402.919 هزار میلیارد |
| Símbolo : فروژ | Precio de cierre : 1,348 | Variación : 41.00 | Porcentaje : 2.95 | Volumen : 52.596 میلیون | Capitalización bursátil : 26.69 هزار میلیارد |
| Símbolo : فسپا | Precio de cierre : 6,040 | Variación : 170.00 | Porcentaje : 2.90 | Volumen : 145.149 میلیون | Capitalización bursátil : 74.875 هزار میلیارد |
| Símbolo : وتوکا | Precio de cierre : 3,380 | Variación : 90.00 | Porcentaje : 2.59 | Volumen : 240.307 میلیون | Capitalización bursátil : 68.107 هزار میلیارد |
Mensajes del supervisor
بازگشايي برخي از نمادهاي معاملاتي
2026/08/29بازگشايي برخي از نمادهاي معاملاتي
2026/08/29بازگشايي برخي از نمادهاي معاملاتي
2026/08/29بازگشايي نمادهاي معاملاتي(آباد)،(فروس)،(ولساپا)،(چكاوه)،(لوتوس)،(سيستم)
2026/08/29بازگشايي نمادهاي معاملاتي(آباد)،(فروس)،(ولساپا)،(چكاوه)،(لوتوس)،(سيستم)
2026/08/29بازگشايي نمادهاي معاملاتي(آباد)،(فروس)،(ولساپا)،(چكاوه)،(لوتوس)،(سيستم)
2026/08/29توقف نماد (فروسيل1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/08/29توقف نماد (فروسيل1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/08/29توقف نماد (فروس1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/08/29توقف نماد (فروس1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/08/29توقف نماد (فروس1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/08/29توقف نماد (فروس1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/08/29
